Založení firmy

Naše firma jako společnost s ručením omezeným vznikla v roce 2012 oddělením servisního teamu od jednoho z předních dodavatelů audiovizuální techniky. Od té doby jsme úspěšně působili v oblasti instalací audiovizuální techniky nejen po celé ČR, ale i v řadě dalších evropských měst, např. v Paříži, Londýně, Barceloně, Madridu, Mnichově, Milánu a Amsterdamu.

Zaměření na fotovoltaiku

O oblast fotovoltaiky jsme se zpočátku zajímali nikoliv s podnikatelskými záměry, získání energetické nezávislosti pomocí vlastních elektráren nám připadalo jako skvělé řešení pro naše vlastní bydlení. Nastudovali jsme si tedy potřebné informace a oslovili několik firem, které by byly schopné nám instalaci panelů zajistit.

Po komunikaci s firmami a obhlídkách jsme však nabyli dojmu, že úroveň kvality poskytovaných služeb v této oblasti má u jednotlivých firem značné rezervy, rozhodli jsme se tedy do oblasti fotovoltaiky proniknout sami a nabídnout zájemcům to, co nám samotným v přístupu ze strany poskytovatelů nejvíce chybělo.

,,Naši zákazníci nás preferují pro profesionalitu a spolehlivost. Jsme čistě instalační firma, nemáme obchodníky. Naší práci prodává její kvalita.“

Vzdělání v tomto oboru se pro nás stalo prioritou číslo jedna. Absolvovali jsme všechna potřebná certifikační školení a své nově nabyté vědomosti jsme převedli do praxe instalacemi prvních elektráren na vlastních pozemcích a u sousedů. Později jsme se spojili také s významnou firmou dodávající fotovoltaické elektrárny pro zákazníky dodavatele energií E.ON a začali poskytovat své služby dalším zájemcům.

Poznatky z praxe nás nasměrovaly na tři produktové řady – Sunways, Solax a Victron. Třebaže jsme v průběhu let působení v tomto oboru získali již mnoho zkušeností, ve vzdělávání nepolevujeme a dále se zúčastňujeme produktových školení našich dodavatelů. Díky tomu jsme si jisti, že máme plný přehled o všech možnostech a jsme Vám schopni nabídnout to nejlepší řešení.

,,Nechrlíme elektrárny po desítkách měsíčně, zisk pro nás není na prvním místě. Práce nás baví a naplňuje jen, když je odváděna tak, jak nejlépe umíme.“